Často kladené otázky

Čo sa ná zákazníci často pýtajú:

 1. Odkiaľ pochádzajú suroviny, z ktorých je vyrobený Pelinex?
 2. Všetky suroviny, ktoré používame na výrobu nášho výživového doplnku pochádzajú zo Slovenska, z naších slovenských včelstiev.

 3. Aká je kvalita produktu??
 4. Tento vysoko kvalitný a plnohodnotný produkt, ktorý sme pre Vás vytvorili je vyrobený z prírodných včelích surovín, o ktoré sa starajú naši majstri včelári. Základnú zložku výrobku tvorí včelí peľ zbieraný včelami z kvetov našej prekrásnej slovenskej prírody. Starostlivo vyberaný včelí peľ, ktorého účinky sú odpradávna známe a jeho následné spracovanie do formy emulzie zabezpečujú výslednú kvalitu tohto jedinečného výživového doplnku.

 5. Aké sú účinky Pelinex-u??
 6. Prospešné účinky peľu sú odpradávna známe a používajú sa už stáročia. Tento produkt je vyrobený vo forme emulzie, ktorá zabezpečí vysokú vstrebateľnosť do tela a maximálne využitie všetkých zložiek výrobku.

 7. Aký je spôsob dopravy produktu??
 8. Výrobky je možné zakúpiť on-line z pohodlia domova. Výrobky dopravujeme kuriérom do 24 hodín alebo slovenskou poštou 2-5 dní.

 9. Ako dlho vydrží jeden produkt??
 10. Jeden výrobok pri doporučenom dennom dávkovaní vydrží cca 1 mesiac.

 11. Aká je minimálna trvanlivosť výrobku??
 12. Trvanlivosť výrobku je 12 mesiacov od dátumu výroby. Po otvorení je výrobok potrebné skonzumovať do 3 mesiacov. Výrobok je po otvorení možné skladovať na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote.

 13. Pre koho je Pelinex určený??
 14. Pelinex je určený pre deti od 3 rokov, dospelých aj starých ľudí.

 15. Pre koho výrobok nie je vhodný??
 16. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy a pre ľudí s alergiou na včelí peľ.

 17. Ako by sa mal Pelniex užívať??
 18. Doporučené dávkovanie: dospelí - 1-2 polievkové lyžice denne (1 lyžica = cca 10 ml). Deti od 3 rokov – 1-2 kávové lyžice denne (1 lyžica = cca 5 ml).

 19. Kde sa dozviem viac informácii??
 20. Viac informácií o účinkoch Pelinex-u sa dozviete, keď nám napíšete na info@pelinex.sk

 21. Prečo si vybrať práve nás??
 22. Sme výrobcom našich produktov, nielen distribútorom alebo dovozcom, ktorý vyrábajú tento produkt vo forme emulzie. Jedná sa o slovenský výrobok. Ponúkame skvelý pomer: kvalita/cena/množstvo/účinok.

 23. Môže byť Pelinex pre mňa prínosom??
 24. Cítim sa byť zdravý, silný, rekreačne športujem, dobre spím. Môže byť Pelinex aj pre mňa prínosom? Momentálny stav Vášho organizmu je výsledkom dlhodobého vývoja a vplyvu životosprávy, mentálneho vplyvu, životného štýlu, ľudí a vecí vo vašom okolí, postoja.